You must love me for WHO I AM or hate me for the same thing!!!

09.08.2010

9. srpna 2010 v 21:33 | Nikol |  The secret diary of me
Tak a je tu můj první veřejný den. J
Dnešek jsem vyhradila výhradně sobě. Po krušném ránu kdy se mi zase nechtělo, jako obvykle, vstávat, můj den začal se šálkem kávy (Nescafé 2 v 1) a domácí roládou s višňovou marmeládou. Můj včerejší plán, kdy jsem si v 10 večer říkala s čokoládou v puse, že ode dneška nejím sladký a že si snad dám půst, se moc nevydařil. J Po dopoledním úklidu, přebíráním věcí v mé šatně a pročítáním starých Reflexů, pustila jsem si pořádně nahlas Iggyho Popa a nechala jeho ďábelský hlas vyřvávat po celém domě I wanna be your dog a jeho další hity a rozhodla jsem se, že si ušiju sukni. Úplně novou sukni jsem nešila, jen jsem předělávala jednu starou sukni po kotníky na modernější balonovou po kolena.
Po vydatném obědě čínských nudlí jsem se rozhodla nic nedělat a konečně si přečetla páteční-víkendové Hospodářské noviny. Samozřejmě mne nejvíc zaujala poslední dvojstrana s módou. Co tam bylo??

Tak třeba další česká značka plná nadějí, kreativity a stylu, která rozhodně nebude jako ostatní. Není vyloženě ženská a fikaná jako Beáta Rajská
nebo provokativní a nenositelná jako Josef Klír. Nová značka se jmenuje Dvojitá a jejími zakladateli, návrháři a tvůrčími dušemi jsou Jan Zeman a Veronika Průšová. Oba stále studují
a
proto zatím nevytvářejí modely na běžné nošení, jelikož si chtějí ještě užít volnosti. Jejich modely jsou jak drzé a s prvky architektury, jelikož Jan dříve studoval rytí medailí pak architekturu a skončil u módy, tak i ženské a něžné. Myslím si, že až tato značka najde sponzora pro svoje další kolekce a jejich ceny nebudou převratně vysoké, ale třeba ve stejném měřítku jako u Kláry Nademlýnské nebo i nižší, určitě nezkrachují. 
A hned na druhé stránce byly modelky 50+. Rozhodně nejkrásnější byla Iris Apfelová , která se ve svých 88letech stala tváří nejlepšího výrobce šperků roku a to designéra Alexis Bittara. A hned za ní je bývalá francouzská herečka a dnes již 79letá modelka Francoise de Staelová. Tak začínám přemýšlet, že přemluvím svoji 65letou 50 kilovou babičku, aby se taky do nějaké té modelingové agentury taky zapsala. 
No a teď si jdu před spaním pustit nějaký ten díl Gossip girl a nechat si zdát sny o panu Božském. J(protože ty jsou většinou to nejkrásnější a nejlepší co z něj ZATÍM mám) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama