You must love me for WHO I AM or hate me for the same thing!!!

Ano, ještě žiji, překvapivě

22. září 2010 v 10:19 | Nikol |  The secret diary of me
Je to již nějaký ten pátek co jsem o sobě něco zveřejnila, možná že jsem si myslela, že v nejlepším se má přestat, ale spíš jsem prostě neměla čas a popravdě ani náladu. Za poslední 2-3 týdny se toho stalo víc než se mnohdy stane za 2-3 roky.......A rozhodně mě to nějak nepotěšilo.
Svádím to na školu, ta za všechno může, kdyby ještě byly prázdniny vůbec nic by se asi nestalo, na jednu stranu by to bylo dobře, na druhou bych nebyla obohcená o tam cenné zkušenosti a pocity jako třeba absolutní zmatek, nevědomost, pocit absolutní krávy( za to opravdu děkuji té krávě!!- která mě jen dorazila), pocit nepochopení smutku, zármutku a ztráty.
Je toho tolik, že snad ani nemá cenu to všechno psát, snad jen že se neuvěřitelně těším až vypadnu do Londýna a Vídně, pořádně v Anglii nakoupím utratím všechny peníze co mám a pak si to všechno vezmu na kulturní Vídeň na Picassa a Michelangela........těším se až za sebou zavřu dveře od domu a nechám tam všechny problémy, těším se jak v Anglii prokecám každý večer s kamarádkou, až si dáme půlnoční svačinku jako v Holandsku, až nakoupím suvenýry............
Až ve Vídni budu s babičkou na Karntnerstrasse pít pravou vídeňskou kávu a na opěradlech židlí se nám budou pohupovat tašky plné Mozartových koulí a oblečení.
A na co se netěším?? Na vrácení do reality,, která je pro mě v poslední době tak těžká, nejradši bych prostě pořád spala a snila, ovšem jěště radši bych své sny doopravdy snila..............
Mé sny se ovšem nějak neplní, v tom případě budu muset prostě snít silněji a mnohem víc........
No nic, doléhá na mě zase sentiment, radši už končím, ovšem musím zakončit stylově jak je můj styl, proto připojuji kousek básně od Jáchyma Topola, z poetické knihy poezie Miluju tě k zbláznění :
Totiž volám : ,, Bože!"
a mraky jdou do podoby
obrovského ucha
přes oblohu a z výšky jde hlas: ,,Cože?"
a suchý smích jak elektrické praskání
ve vousech
ve větvích
a pak to začne: ,,Chceš štěstí? Chceš pěstí?"
chci štěstí
,,Štěstí není, chceš pěstí?"
štěstí je naneštěstí zakázáno.......................................

Xoxo N :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dark-and-bright dark-and-bright | Web | 22. září 2010 v 10:29 | Reagovat

ahoj hlasovala bys pro me prosim? dala bys mi tady  http://www.saatchi-gallery.co.uk/showdown/index/285175 deset hvezdicek? diky moc kdybys potřebovala ozvi se zamozřejmě taky budu hlasovat.jeste jednou dik.

2 Redhead Redhead | Web | 22. září 2010 v 10:30 | Reagovat

Prosím, prosím tě, prosím dej sem tu báseň celou! :-) Jáchym Topol je skvělej, teď jsem ho chvíli vyhledávala, ale než bych si koupila knížku, vytrhala bych si vlasy, že tu báneň neznám celou :D Prosím :D

3 Fenie Fenie | 22. září 2010 v 10:46 | Reagovat

Hej tvůj program zní skvěle, hned bych se taky někam rozjela...tu Anglii si užijem a na půlnoční svačinky už se taky těším. Ale když si s sebou nemůžeme vzít kudlu, pak máme problém :D Jinak kráva je kráva a Topol je Topol no...

4 Petergethy Petergethy | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama