You must love me for WHO I AM or hate me for the same thing!!!

Lalalááááá, to je zase jednou nálada

28. října 2010 v 20:37 | Nikol |  The secret diary of me
To byl zase jednou den.
Vstávala jsem v 11, nesnídala, klasika. Maminka s bratrem byli pryč, na návštěvě. A my se s tátou potáceli celí rozespalí po domě a hledali něco k jídlu. A pak se tatínek tedy obětoval a šel na nákup. A já mezitím dělala jablka na štrůdl. No a pak přišla maminka. A hysterčila jakto, že vstáváme v 11. A pak hysterčila dál, když jsme s bráchou koukali na Limonádovýho Joe zatímco ona nám připomínala, že je oběd. A pak hysterčil bratr, že jíst nebude a že nechce jít spát.( Jsou mu 4 roky.) Klasika.
Pak hysterčil táta, co že máma pořád hysterčí. Já nehysterčila, neboť to není moje silná stránka.
A pak se konečně zbalili a odjeli na chatu. A já zajásala. Ovšem po 5 minutách byli zpět. Máma nechala doma štrůdl. A tak jsem jásala znovu když už doopravdy odjeli. No a jak jsem byla šťastná, že je konečně ticho, musela jsem ho něčím přehlušit. A tak mi od odpoledne pořád jede v počítači dokola tahle písnička.
A jak jsem tak tu písničku poslouchala a skála v obýváku panáka, vzpoměla jsem si na Božského. Protože na něj se ta písnička vyloženě hodí.
A je to tu zase, Božský. Ať chci nebo ne, vždycky mě to k němu nějak nasměřuje. Asi osud. Tedy on je asi můj osud. A už by si měl uvědomit, že já jeho. Počkat. Budu počítat jak dlouho, že je má platonická láska?? Hmmm, sakra už snad 2 roky. Tedy není to nijak dlouhá doba, ale na to že letos maturuje, si nemůžu dovolit čekat další roky, než se to někam posune.  Jenomže....... řekla bych, že to všichni znáte.......Asi je ztráta času to tady všechno popisovat. A proto, pouštím si znovu Drive my car a jdu balit. Jelikož zítra v 5.40 odjíždím na taneční přehlídku do Jablonce nad Nisou............


Xoxo N :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbarella Barbarella | 31. října 2010 v 12:59 | Reagovat

Goooood song ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama