You must love me for WHO I AM or hate me for the same thing!!!

DESET VĚCÍ

14. listopadu 2010 v 12:31 | Nikol |  The secret diary of me
Učím se. Blbost! Jak se někdo kdo je na počítači, respektivě na facebooku a blogu může učit?? Asi tak, že naši ráno jeli na chatu odklízet dříví, ale já se musím "stráášně" moc učit. Teda vlastně musím se učit, vždyť zítra píšem čtvrtletku z matiky a máma mi vysloveně včera večer řekla ať to, cituji : Nepokurvim!!! Ale tradičně si říkám, do dvou do rána času dost, to se nějak zmákne. Ne, nebudu to nechávat zase na noc, za chvíli už opravdu půjdu. OPRAVDU!! Jen co si dočtu ten článek na internetové Elle DESET VĚCÍ, kterými každého muže zaručeně zraníte. Opravdu velmi, velmi zajímavé. Napíši sem jenom nadpisy, jelikož si myslím, že ty jsou nejdůležitější a nejvýstižnější.
Takže: 1. Opustíte ho, když vás opravdu miluje
           2. Dozví se o vaší nevěře
           3. Flirtujete s jeho nejlepším kamarádem
           4. Vysmíváte se jeho práci
           5. Dáte mu najevo, že sex s ním je nuda
           6. Děláte si legraci z jeho "mužské chlouby"
           7. Shazujete jej před kamarády
           8. Je vám absolutně lhostejný
           9. Nechcete se s ním milovat
           10. Opustíte ho bez vysvětlení
Zjištuji o sobě, že jsem asi nesnesitelná lamačka srdcí, jelikož jsem skoro všechny tyto body již uskutečnila a co je jěště horší s Emilem dokonce skoro 7 těchto bodů z 10. Vlastně možná skoro všechno,ale ne všechno určitě ne, koneckonců i 7 je dost. :D :/ Ne, to vůbec není vtipné! Měla bych se nad sebou zamyslet...............ale ne teď. Teď se jdu učit matiku. Teda, za chvíli, za maličkou. Už mizím. Už dopisuji. Už vstávám ze židle. Ale sakra, fotky nejlepších oblečků z Gossip girl.
http://www.elle.cz/var/plain_site/storage/images/celebrity/styl-slavnych/nejlepsi-outfity-z-nove-gossip-girl12/nejlepsi-outfity-z-nove-gossip-girl/1549982-1-cze-CZ/Nejlepsi-outfity-z-nove-Gossip-Girl_gallery_detail.jpg
Tak dobře, už jdu. Opravdu. Jdu si zkazit tento nádherný slunečný den matematikou.

Xoxo N :* 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama