You must love me for WHO I AM or hate me for the same thing!!!

I say disco, you say party

5. listopadu 2010 v 17:09 | Nikol |  The secret diary of me
Toto je mapa znárorňující doslova přeloženo "světové štěstí". Fascinuje mne to, ovšem nevím jakým způsobem. Zda kladně či záporně. Když se kouknu na naši republiku, zjištuji, že lidé u nás jsou průměrně šťastní. Ovšem dnes se tomu vymykám, jelikož já jsem velmi velmi nad průměrně šťastná.
A to se ani nic závratného nestalo. Ale tak aby jste se nedivili co, že jsem tak šťastná tak vám to hned napíšu.
 Včera byl čtvrtek a já byla do dlouhé době venku s jednou velmi zvláštní osobou, on mne má ráááád, tedy spíše miluje, já jeho mám ráda a záleží mi na něm, ale musela jsem mu napsat tu strašnou větu co všichni tak milujeme: ,, Mám tě ráda a nechci ti ublížit, najdi si jinou, ale můžeme zůstat přáteli?" To bylo dávno. A pak mi ho bylo strašně líto a tak jsem ho nechala ať mi vyzná lásku a udělala z něj mého "přítele". Jenomže v ten den večer jsem si psala s Božskym. A i když mne Božský nemiluje-zatím :D- tak je to pořád pan Božský s velkým B a já si začala uvědomovat, že toho druhého vlastně nechci. No a tak jsme se rozešli. Ale nějak se to uklidnilo a pořád jsme si psali. A jednou v sobotu, byla jsem na diskotéce a tancovala s jeho kamarádem. A byl to "ten" tanec........no nejsem na to pyšná, opravdu vůbec ne, no a tak jsme se doslova, když to řeknu jako ty pubertální slečny "vykousli". A já se pak vypařila domů, a s hlavou plnou hlasité muziky, kouře a alkoholu jsem přemýšlela a přemýšlela. A dospěla jsem k závěru, že mu to- říkejme mu Emil, povím. A tak jsem tedy pověděla. No a zablokoval si mne, na facebooku. A já pak týden přemýšlela jaká jsem strašná, co že jsem to udělala a jak se Emil asi má. A pak jsem se odhodlala a po dvou týdnech mu napsala smsku. A začali jsme si znovu psát. A včera jsme šli ven. A byla to sranda. A dostal facku, vlastně dvě. Jednu cílenou a druhou v sebeobraně. A zjistil, že mám na rukách divné žíly. A já zjistila, že mi na něm záleží a že je s ním sranda. A pak jsem si uvědomila, že mé myšlenky se po celý čas co jsme spolu byli, upínaly k pouze jedné osobě. A tou osobou je Božský. A tak nevím co to se mnou je. Ale asi tím, že jsem Emila najednou neměla a neměla jsem pocit, že mě má někdo hooodně rád, tak mi chyběl. A teď je zpět a já myslím jen a jen na Božského. A jak tak pořád myslím na Božského a kdy už s ekonečně uzdraví, jdu po chodbě z příšerné hodiny němčiny a koukám nahoru na schody a tam-------------ON!!!!!!!!! A tak ještě v klidu jdu do třídy a tam hodím tašku na židli a usmívám se jak sluníčko, protože v ten moment mi to udělalo takovou neskutečnou ohromnou radost!!!!!!!!!!
A ta mi vydržela, jelikož o fyzice učitelka nezoušela a písemka z matiky odpadla. A doma jsem byla pořád tak rozradostnělá, že jak jsem venku sbírala a věšela prádlo zpívala jsem si a pak si jen sedla na stůl a koukala na hlavní ulici a pozorovala motorkáře a přemýšlela, jestli jsem viděla Emila nebo jestli to byl někdo jiný a přemýšlela o tom, že Božský by vypadal na motorce blbě. A začala mi bát zima a tak jsem na zahradě tancovala a pak se zkoušela naučit stojku. A dokonce se mi hned na poprvé povedla, ovšem na podruhé jsem spadla tak blbě, že mne ještě do teď zadek bolí. :)
Ale co na tom?? Jsem šťastná a všem vám doporučuji abyste také byli šťastní.
A pro úplný pocit štěstí jdu dojíst ten sladký tvaroh co si od úterý dávám každý den, a z kterého je mi už blbě, ale přeci to nevyhodím! :)

A proč vlastně "I say disco, you say party" ??? Protože se zítra chystám na promítání dokumentu z Brazílie naší známé v Praze na Brazilské ambasádě a pak dokončit začatou noc v klubu Lávka.  A doufám, že po velmi dlouhé době uvidím svého nejlepšího přítele.:)

Xoxo N :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babsh babsh | Web | 5. listopadu 2010 v 17:12 | Reagovat

PARTY!

2 A.gii. A.gii. | Web | 5. listopadu 2010 v 17:13 | Reagovat

x)

3 myworld-girlland myworld-girlland | Web | 5. listopadu 2010 v 17:19 | Reagovat

Moc pěkný log! Party forewer :D koukni pls i na můj. Dnes jsem s blogováním začala :) Katherine

4 Barbarella Barbarella | 6. listopadu 2010 v 12:05 | Reagovat

A takovou mapu nám do atlasu nedaj :D jina k článku-je super mít okolo šťastný lidi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama